Bulvaronline, adından da anlaşılacağı üzere dijital alışveriş dünyasının caddelerinden biri olmayı hedefleyerek kuruldu.

Bizler, uzun yıllar profesyonel yöneticilik yapıp pek çok yabancı markanın Türk tüketicisi ile buluşmasını ve Türkiye pazarında aranan bilinen markalar haline gelmesini sağladıktan sonra 2019 yılı Ağustos ayında BulvarOnline çatısı altında yeni bir başlangıç yaptık.

Amacımız, bir taraftan dijitalleşen dünyanın değişen alışveriş alışkanlıkları sayesinde tüketicilere aracısız ulaşabilmek, direkt iletişim kurarak ihtiyaçları daha doğru anlamak ve doğru hizmetleri verebilmek.
Diğer taraftan ise Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı yatırımcılarla ortaklaşa projeler oluşturmak, bilgi ağımızı güçlendirerek geleceğe yönelik yeni iş olanakları yaratmak.

Şu anda iki markanın Türkiye serüvenini başlatmış bulunuyoruz.
Biri dünyanın en kaliteli ürünlerini ürettiği bilinen İsviçre’den geliyor: Saç kurutma ve saç bakım ürünleri üreten 65 yıllık geçmişe sahip Valera markası. Diğeri ise Yapışmaz yüzeyli mutfak ürünleri üretiminde Avrupa’nın üssü sayılan İtalya’dan: 74 yıllık İtalyan İlla firmasının, Olivilla markası Zeytinyağ içerikli yapışmaz kaplaması ile dünyada bir ilk.


Daha farklı ve yenilikçi ürünler ile yolumuza devam edeceğiz.

Her zaman Türk tüketicisine en iyi ürünleri, en kaliteli hizmet ile ulaştırmayı hedefliyor ve durmaksızın çalışıyoruz.